Taze bekar Şeyma Subaşı’nın İzzet Antebi ile kütüphanede sıcak anları

Acun Ilıcalı’dan 2018 yılında boşanan sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile İstanbul’da nikah masasına oturmuştu. Ardından Subaşı ve Alsaloussi Fas’ın Marakeş şehrinde dillere destan bir düğünle dünyavevine girmişti.

Subaşı, Marakeş şehrindeki düğünden sonra, balayı için önce Japonya’yı; sonra Bali’yi tercih etmişti. Ünlü çift, 18 Mayıs’ta özel bir uçakla Tokyo’ya uçmuştu.

ŞİDDET GÖRDÜĞÜ İÇİN BOŞANDI

Ancak masal gibi bir düğünle dünyaevine giren Şeyma, aradığını Mısırlı milyarderde de bulamadı. Şeyma Subaşı Meedo’dan psikolojik şiddet gördüğünü söyleyerek boşandı. Şeyma Subaşı ile Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi’nin (Meedo) 151 gün süren evlilikleri, 29 Eylül’deki duruşmada resmen bitmişti. Ultra lüks hayatıyla adından söz ettiren ünlü isim duruşmadan çıkıp doğruca İstanbul Havalimanı’na gitmiş, oradan da birkaç kadın arkadaşıyla boşanmasını kutlamak için Paris’e uçmuştu.

DOYASIYA EĞLENDİLER

İkinci kez evliliği kısa süren Şeyma Subaşı, yeni aşka yelken açtı. Şeyma Subaşı yeni aşkıyla yakalandığı iddia edildi. Mısırlı Mohammed Alsaloussi’den boşanan Şeyma Subaşı ile Tuvana Türkay’la ilişkisini bitiren İzzet Antebi, Kütüphane adlı mekanda sarmaş dolaş eğlendiği iddiası konuşulmaya başlandı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x